Ciekawostki

Filmy, które warto obejrzeć Cz. 2

Fan filmów?

Niezależnie od tego, czy jesteś fanem filmów czy szukasz czegoś na piątkowy wieczór, proponuję 3 filmy, które na pewno spodobają się.

„Hansel i Gretel: Łowcy Czarownic” 2013

Czarownice? Łowy? Rytuały? U Hansela i Gretel tego nie brakuje.

Rodzeństwo Hansel i Gretel po zabiciu pierwszej czarownicy w chatce z piernika podróżują po świecie i polują na czarownice. Stali się sławnymi profesjonalistami. Żadna czarownica przed nimi nie skryje się.

Dlaczego w pewnej wiosce znikają dziewczynki? Co je wszystkie łączy? Co planują czarownice? Czy uda im się je powstrzymać?

„Kingsman: Tajne Służby” 2014

Humor? Tajni agenci? Szarmanccy dżentelmeni? Tym są właśnie Kingsmani.

Eggsy jest doświadczonym rozrabiaką. Kiedy wpada w duże tarapaty, dzwoni do dawnego znajomego jego ojca. Dostaje propozycje dołączenia do Kingsmanów, czyli międzynarodowej organizacji współczesnych rycerzy ratujących świat. Musi przejść niebezpieczne próby i pokonać pozostałych kandydatów, bo miejsce jest tylko jedno.

Czy Eggsy zdoła dołączyć do Kingsmanów? Jakie wyzwania go czekają? I czym zajmują się w tym czasie Kingsmani?

„Krudowie” 2013

Coś dla całej rodziny? Komedia? Prehistoria? „Krudowie” to bajka dla całej rodziny!

Krudowie żyją w miłej i przytulnej jaskini. Wychodzą tylko, żeby zapolować. Głowa rodziny Grug stara się zapewnić bezpieczeństwo całej rodzinie, zamykając ją w jaskini. Z powodu zbliżającego się końca świata muszą znaleźć nową jaskinię. Nie są w stanie przetrwać w świecie bez nowopoznanego wynalazcy Guya. Konserwatywny Grug i młody Guy nie dogadują się, ale razem próbują znaleźć bezpieczne miejsce.

Czy uda im się znaleźć nową jaskinię? Czy może po drodze pożre ich włochata bestia? Albo zatrują się czymś?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *