Ciekawostki

Filmy, które warto obejrzeć cz. 3

Więcej filmów?

Potrzebujesz więcej filmów na piątkowy wieczór? Proszę bardzo!

Niezgodna (2014)

Jak najlepiej podzielić społeczeństwo? Czy ten układ przetrwa? Czy frakcja powinna być ponad rodziną? Poznaj niezwykłe społeczeństwo „Niezgodnej”!

W Chicago po III Wojnie Światowej powstało nowe społeczeństwo podzielone na 5 frakcji: erudycja, altruizm, życzliwość, nieustraszoność i prawość. Każda z tych grup ma inne zadania, cechy charakteru, zwyczaje i styl. Szesnastoletnia Beatrice po teście pomagającym wybrać przynależność okazuje się być Niezgodna.

Kim są Niezgodni? Czy Beatrice pozostanie w rodzinnym altruizmie, czy wybierze inną frakcję? Co będzie musiała zrobić, aby pozostać w społeczeństwie?

Matrix (1999)

Czy potrafisz odróżnić sen od rzeczywistości? Czy to takie proste? A co jeżeli nasz świat to zwykła symulacja? Poznaj „Matrixa”!

Thomas Anderson prowadzi podwójne życie. Pracuje jako informatyk w firmie komputerowej i jest hackerem o imieniu Neo, który poszukuje międzynarodowego przestępcę Morfeusza i prawdy o Matrixie. Okazuje się, że to właśnie Morfeusz poszukiwał Neo.

Kim jest Morfeusz? Czym jest „Matrix”? Czego chce Morfeusz od Neo?

Piraci z Karaibów: Klątwa Czarnej Perły (2003)

Bezkresne morze? Niezwykłe przygody? Klątwy i piraci? „Piraci (…)” to film dla całej rodziny!

Piękna córka gubernatora Jamajki, Elizabeth Swann, zostaje porwana przez piratów z Czarnej Perły. Na ratunek dziewczynie rusza zakochany w niej przyjaciel z dzieciństwa, Will Turner i pirat kapitan Jack Sparrow. Muszą zebrać własną załogę, aby uratować dziewczynę i powstrzymać kapitana Barbossę.

Czego piraci chcą od Elizabeth? Na czym polega klątwa? Jaki cel ma Jack Sparrow?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *