Ciekawostki

Filmy, które warto obejrzeć cz. 3

Więcej filmów?

Potrzebujesz więcej filmów na piątkowy wieczór? Proszę bardzo!

Niezgodna (2014)

Jak najlepiej podzielić społeczeństwo? Czy ten układ przetrwa? Czy frakcja powinna być ponad rodziną? Poznaj niezwykłe społeczeństwo „Niezgodnej”!

W Chicago po III Wojnie Światowej powstało nowe społeczeństwo podzielone na 5 frakcji: erudycja, altruizm, życzliwość, nieustraszoność i prawość. Każda z tych grup ma inne zadania, cechy charakteru, zwyczaje i styl. Szesnastoletnia Beatrice po teście pomagającym wybrać przynależność okazuje się być Niezgodna.

Kim są Niezgodni? Czy Beatrice pozostanie w rodzinnym altruizmie, czy wybierze inną frakcję? Co będzie musiała zrobić, aby pozostać w społeczeństwie?

Matrix (1999)

Czy potrafisz odróżnić sen od rzeczywistości? Czy to takie proste? A co jeżeli nasz świat to zwykła symulacja? Poznaj „Matrixa”!

Thomas Anderson prowadzi podwójne życie. Pracuje jako informatyk w firmie komputerowej i jest hackerem o imieniu Neo, który poszukuje międzynarodowego przestępcę Morfeusza i prawdy o Matrixie. Okazuje się, że to właśnie Morfeusz poszukiwał Neo.

Kim jest Morfeusz? Czym jest „Matrix”? Czego chce Morfeusz od Neo?

Piraci z Karaibów: Klątwa Czarnej Perły (2003)

Bezkresne morze? Niezwykłe przygody? Klątwy i piraci? „Piraci (…)” to film dla całej rodziny!

Piękna córka gubernatora Jamajki, Elizabeth Swann, zostaje porwana przez piratów z Czarnej Perły. Na ratunek dziewczynie rusza zakochany w niej przyjaciel z dzieciństwa, Will Turner i pirat kapitan Jack Sparrow. Muszą zebrać własną załogę, aby uratować dziewczynę i powstrzymać kapitana Barbossę.

Czego piraci chcą od Elizabeth? Na czym polega klątwa? Jaki cel ma Jack Sparrow?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *