Ciekawostki

Filmy, które warto obejrzeć cz. 9

„Trolle” 2016

Małe stworzenia? Śpiewy i tańce? Ratunek bliskich? To wszystko przedstawiają „Trolle”!

Księżniczka Poppy musi uratować swoich trollich braci przed Bergensami, które czują szczęście, tylko kiedy jedzą trolle. Jedynym jej towarzyszem jest Mruk, który w przeciwieństwie do innych trolli nie śpiewa, nie tańczy i nie lubi przytulasów. Oboje muszą odbyć niebezpieczną podróż i uratować osadę.

Czy uda im się uratować wszystkich? Na jakie przeszkody napotkają? Czy Bergensi naprawdę są tacy źli?

„The Avengers” 2012

Superbohaterowie? Supermoce? Międzynarodowe zagrożenie? Czy jest ktoś, kto nie słyszał o „Avengersach”?

Nick Fury, dyrektor T.A.R.C.Z.Y., rekrutuje Iron Mana, Kapitana Amerykę, Czarną Wdowę i Hulka, aby odnaleźli i odbili z rąk Lokiego Tesseract. Loki ukradł go, omamił Sokole Oko i zespół naukowców oraz próbuje uruchomić tajemnicze urządzenie.

Czy Avengersom uda się pokonać Lokiego? Czy są w stanie współpracować? Co robi Tessaract?

„Kraina Lodu” 2013

Magiczne moce? Niecne intrygi? Siostrzana miłość? „Krainie Lodu” to bajka dla całej rodziny!

Elsa, starsza córka króla i królowej Arendelle, posiada moc lodu i śniegu. Od wielu lat ukrywa ją przed młodszą siostrą Anną i całym królestwem. Podczas jej koronacji jej tajemnica wychodzi na jaw, a ona ucieka. Anna wyrusza w podróż, aby odnaleźć i sprowadzić z powrotem siostrę. Wynajmuje do tego Kristoffa i jego renifera Svena.

Czy Anna odnajdzie Elsę? Czy starsza siostra będzie chciała wrócić do domu? Czy narzeczony Anny Hans odpowiednio zajmie się królestwem pod jej nieobecność?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *