Ciekawostki

Historia Anabelle

Nie wszystkie lalki są tak niewinne jak mogłoby się wydawać. Co kryje się za szklanymi oczami i wyszywanym uśmiechem?

Czy ulubiona Barbie sprzed lat mogła próbować nas zabić? Ten scenariusz jest mało prawdopodobny, chociaż istniała lalka, która przysporzyła wszystkim niemałego strachu. Ta zabawka zdecydowanie nie była przeznaczona ani dla dzieci, ani dla dorosłych.

Szmaciana Ania

W 1970 r. młoda pielęgniarka Donna otrzymała od swojej mamy nietypowy prezent. Była nim około metrowa, szmaciana lalka o nazwie Raggedy Ann. Kobieta starannie układała lalkę na swoim łóżku. Pewnego dnia po powrocie do domu zauważyła, że lalka zmieniła swoje położenie. Sytuacja powtarzała się, a lalka zaczęła nawet wędrować po pokojach. Udział osób trzecich został wykluczony.

Anabelle

Donna wraz ze swoją przyjaciółką poprosiły o pomoc medium. W ten sposób dowiedziały się, że lalkę wykorzystuje duch zmarłej przed laty 7-letniej dziewczynki o imieniu Anabelle. Jej dziwne zachowanie miało po prostu zwrócić uwagę mieszkańców. Kobiety postanowiły zatrzymać lalkę, co miało swoje przykre konsekwencje w przyszłości.

Demoniczne oszustwo

Sytuacja stała się naprawdę poważna, kiedy przez Anabelle ucierpiał przyjaciel Donny. Na jego ciele pojawiły się krwawe ślady pazurów. Wezwani na miejsce demonolodzy Warrenowie stwierdzili, że w lalce nie mieszka przyjazny duch a przebiegły demon. Po odprawionych egzorcyzmach zabrali zabawkę do swojego domu, gdzie zamknięta jest w specjalnej gablocie z napisem “Nie otwierać!”.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *