Ciekawostki

Netflixowe propozycje na długie wieczory

Właśnie stałeś się dumnym posiadaczem konta na Netflixie i zastanawiasz się od czego zacząć?

Jeśli szukasz rozrywki na dłużej, to warto zainteresować się ofertą seriali. Uważaj, niektóre potrafią być naprawdę wciągające! Wybór na Netflixie jest ogromny i na pewno każdy znajdzie tam coś dla siebie. Oto propozycje lubianych seriali na dobry start.

“Dom z papieru”

“La casa de papel” to hiszpański serial z gatunku kryminał/thriller. Produkcja dostała nagrodę Emmy a na platformie Filmweb została wysoko oceniona na 8.3/10. Serial ma wiele odcieni i pokazuje bunt wobec władzy. Obecnie składa się z 38 odcinków podzielonych na 4 sezony. Fabuła opowiada o tym, jak tajemniczy człowiek „Profesor” rekrutuje grupę przestępców o różnych umiejętnościach. Celem grupy jest dokonanie skoku stulecia – napadu na hiszpańską mennicę.

“The 100”

Propozycja dla fanów Sci-fi, ale nie tylko. “The 100” to wielokrotnie nominowany i nagrodzony Saturnem amerykański serial. Opowiada o setce młodocianych przestępców, którzy biorą udział w wielkim eksperymencie. Zostali zesłani na Ziemię, by zobaczyć czy planeta jest już zdatna do życia po katastrofie nuklearnej sprzed lat. Po lądowaniu nastolatkowie wystawieni są na wiele zagrożeń i nieustannych wyzwań. Serial trzyma w napięciu i bardzo dużo się w nim dzieje. 100 odcinków i 7 sezonów zapewnią długą rozrywkę na kolejne filmowe wieczory.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *