Materiały Partnera

Piec piekarniczy – co musisz wiedzieć przed zakupem?

To jakość sprzedawanego pieczywa odpowiada bezpośrednio za dobre prosperowanie naszej piekarni. W końcu, jeżeli klienci będą pewni, że za każdym razem, kiedy nas odwiedzą, będą mogli kupić świeże, pięknie pachnące pieczywo, istnieje zdecydowanie większa szansa, że zostaną naszymi stałymi klientami. Na jakość wypieków składa się wiele elementów. Te najważniejsze to jednak składniki, z których robimy ciasto oraz piec, w którym je wypiekamy. Dobry piec piekarniczy pozwoli nam na szybki wypiek, świetnej jakości produktów. Chcesz kupić takie urządzenie do swojej piekarni, jednak nie jesteś pewny, na jaki model się zdecydować? Ten artykuł powstał, więc z myślą właśnie o Tobie. Czytaj dalej!

Piec piekarniczy – interesujące modele

Dwa modele pieców piekarniczych, które powinny Cię zainteresować, to piece konwekcyjne oraz piece wsadowe. Pieczywo wypieczone z pomocą tych dwóch pieców ma swoje charakterystyczne cechy, które uwarunkowane są ich specyfiką. W komorze pieca konwekcyjny stale krąży gorące powietrze, co sprawia, że wypiek jest bardzo równomierny. Piece wsadowe natomiast emitują ciepło zarówno przez powierzchnie płyt, jak i ściany poszczególnych komór. Taki rozkład ciepła zapewnia złociste pieczywo z bardziej przypieczonym spodem. Wybór pieca piekarniczego uwarunkowany jest naszymi potrzebami. Przed jego zakupem warto jest, więc dobrze przemyśleć, jakie dokładnie pieczywo chcemy sprzedawać.

Piec piekarniczy – dlaczego warto kupić używany?

Jeżeli nasz budżet nas ogranicza, to zawsze możemy kupić używany piec piekarniczy, na przykład tutaj https://bakeres.pl/oferta/maszyny-piekarnicze/. Dlaczego jest to atrakcyjna opcja? Oczywiście przede wszystkim ze względu na cenę. Prowadzenie działalności, takiej jak piekarnia wiążę się z wieloma kosztami stałymi, a dobry piec piekarniczy potrafi być naprawdę kosztowny. Każdy piec używany przed sprzedażą przechodzi gruntowny serwis, nie musimy martwić się więc, że będzie urządzeniem wadliwym. Nie czekaj i już teraz zadbaj o najwyższą jakość wypieków sprzedawanych w Twojej piekarni.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *