Materiały Partnera

Sztuczne lodowiska – jaka jest ich cena?

Lodowisko syntetyczne to uniwersalna atrakcja, która sprawdzi się u osób w różnym wieku. Myślisz o wynajmie lub zakupie sztucznego lodowiska i zastanawiasz się, czy taki interes ma szansę zaistnieć w twojej miejscowości? Ile kosztuje montaż i utrzymanie? Sprawdzamy!

Sztuczne lodowiska – atrakcja dla każdego

Sztuczne lodowiska to świetna, znana każdemu zabawa, ale też okazja do rozkręcenia udanego i przyjemnego biznesu. Syntetyczne lodowisko jest dużo bezpieczniejsze do praktykowania sportów zimowych niż naturalny lód, ponadto można je zamontować sprawnie i szybko. To ciekawa alternatywa do spędzenia czasu zarówno solo, jak i z rodziną. Sztuczne lodowiska to przestrzeń do swobodnej jazdy, jak i praktykowania sportów zimowych takich jak jazda na łyżwach, hokej, curling. Po ślizgawce w rytm muzyki przyjemnie jest udać się na gorącą herbatę lub czekoladę. Warto więc zadbać o to, by w pobliżu miejsca, w którym chcemy zamontować lodowisko, była kawiarnia lub restauracja. Możemy też zgłosić się z propozycją postawienia stoiska do lokalnych food trucków. Warto zadbać też o dostępność toalet, a także wypożyczalnię łyżew – to podstawa, jeśli chcemy przyciągnąć klientów. Można ją zorganizować na przykład wynajmując przestrzeń w sąsiadującym budynku.

Sztuczne lodowiska – jaka cena i gdzie zamówić?

Wybierając firmę do realizacji sztucznego lodowiska, warto zrobić dobry research. Jak długo działa na rynku i jakie realizacje ma za sobą? Zastanówmy się też, czy zależy nam na wynajmie, a może kupnie lodowiska. Koszt inwestycji jest uzależniony od jego wielkości, a także od tego, na jak długo zostanie wynajęte sztuczne lodowisko. Wynajem lodowiska jest dobrym rozwiązaniem, jeśli dopiero badasz, czy tego typu inwestycja sprawdzi się w twoim rejonie. Oprócz osób prywatnych mogą z niej korzystać lokalne kluby sportowe, szkoły, domy kultury. Jeśli jesteś zarządcą gminy lub miasta albo osobą prywatną i rozważasz zapewnienie takiej rozrywki mieszkańcom, warto poradzić się profesjonalistów takich jak https://www.ras-lodowiska.pl/. Pomogą oni dobrać odpowiednie urządzenia chłodnicze, by zoptymalizować koszty działania. Sztuczne lodowisko to ciekawa inwestycja na czasie, którą warto rozważyć.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *