Materiały Partnera

Sztuczne lodowiska – jaka jest ich cena?

Lodowisko syntetyczne to uniwersalna atrakcja, która sprawdzi się u osób w różnym wieku. Myślisz o wynajmie lub zakupie sztucznego lodowiska i zastanawiasz się, czy taki interes ma szansę zaistnieć w twojej miejscowości? Ile kosztuje montaż i utrzymanie? Sprawdzamy!

Sztuczne lodowiska – atrakcja dla każdego

Sztuczne lodowiska to świetna, znana każdemu zabawa, ale też okazja do rozkręcenia udanego i przyjemnego biznesu. Syntetyczne lodowisko jest dużo bezpieczniejsze do praktykowania sportów zimowych niż naturalny lód, ponadto można je zamontować sprawnie i szybko. To ciekawa alternatywa do spędzenia czasu zarówno solo, jak i z rodziną. Sztuczne lodowiska to przestrzeń do swobodnej jazdy, jak i praktykowania sportów zimowych takich jak jazda na łyżwach, hokej, curling. Po ślizgawce w rytm muzyki przyjemnie jest udać się na gorącą herbatę lub czekoladę. Warto więc zadbać o to, by w pobliżu miejsca, w którym chcemy zamontować lodowisko, była kawiarnia lub restauracja. Możemy też zgłosić się z propozycją postawienia stoiska do lokalnych food trucków. Warto zadbać też o dostępność toalet, a także wypożyczalnię łyżew – to podstawa, jeśli chcemy przyciągnąć klientów. Można ją zorganizować na przykład wynajmując przestrzeń w sąsiadującym budynku.

Sztuczne lodowiska – jaka cena i gdzie zamówić?

Wybierając firmę do realizacji sztucznego lodowiska, warto zrobić dobry research. Jak długo działa na rynku i jakie realizacje ma za sobą? Zastanówmy się też, czy zależy nam na wynajmie, a może kupnie lodowiska. Koszt inwestycji jest uzależniony od jego wielkości, a także od tego, na jak długo zostanie wynajęte sztuczne lodowisko. Wynajem lodowiska jest dobrym rozwiązaniem, jeśli dopiero badasz, czy tego typu inwestycja sprawdzi się w twoim rejonie. Oprócz osób prywatnych mogą z niej korzystać lokalne kluby sportowe, szkoły, domy kultury. Jeśli jesteś zarządcą gminy lub miasta albo osobą prywatną i rozważasz zapewnienie takiej rozrywki mieszkańcom, warto poradzić się profesjonalistów takich jak https://www.ras-lodowiska.pl/. Pomogą oni dobrać odpowiednie urządzenia chłodnicze, by zoptymalizować koszty działania. Sztuczne lodowisko to ciekawa inwestycja na czasie, którą warto rozważyć.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *